BULUT SANTRAL

BULUT SANTRAL

Bulut santral (Sanal Santral) sistemi, lokasyonunuzda fiziksel sunucu ihtiyacı olmadan tarafınıza dedike edilmiş, datacenter ortamında barındırılan bir sunucu üzerinden kullanabileceğiniz ip santral sistemidir. Bulut santral sistemi, kurulum ücreti istenmeden, herhangi bir taahhüt talebi olmadan aylık kiralama modeliyle abonelerimize sunulmaktadır.

Nedir?

Bulut santral (Sanal Santral) sistemi, şirketinizde telefon santrali bulundurmanıza gerek kalmaksızın, internet ağının bulunduğu her yerden kullanabileceğiniz datacenter ortamında barındırılan ip santral sistemidir. Bulut santral sistemi, kurulum ücreti ve herhangi bir taahhüt talebi olmadan aylık kiralama modeliyle abonelerimize sunulmaktadır.

Avantajları

  • Yatırım Maliyeti Yoktur. Bulut santral için kurulum ücreti ödemezsiniz. Aylık kiralama modeliyle kullanılır.
  • Taahhüt yoktur. Bulut Santral (Sanal Santral) için herhangi bir taahhüt altına girmezsiniz. İstediğiniz zaman hizmeti sonlandırabilme imkanınız vardır.
  • Hızlı Kurulum. Bulut santraliniz yarım gün içinde hazırlanır. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Kesintisiz Erişim/İletişim. Bulut santral datacenter ortamında barındırıldığından dolayı internet ve elektrik kesintisine uğramaz. Numaranız lokasyonunuzdaki kesintilerden etkilenmez.
  • Bulut Santral Güvenlidir. Bulut santrale erişim sadece belirlenmiş statik ip ‘lerce mümkündür. Atak önleme sistemi ve çeşitli güvenlik önlemleri alınmıştır.
Image

Kararsız mı kaldınız?

Hemen bize ulaşın size en uygun çözümü beraber bulalım.

+90 224 322 22 24 destek@onlinebilisim.net